Лебед

Лебедово Езеро

Смолари


Лебед

Дејности

daska restoran

Ресторан

soba prestoj

Престој

spa i djakuzi

Спа и Рекреација

zooloska gradina

Зоолошка градина

lebed

Најубавиот поглед

Месарници

Кликни тука

За нас

Возбудени сме да ве запознаеме со Лебедово Езеро - каде што кулинарските задоволства се среќаваат со крајната релаксација! Потопете се во светот на вкусови во нашиот исклучителен ресторан, каде секое јадење е направено со страст и креативност. Од привлечни предјадења до декадентни десерти, нашето мени ветува дека ќе ги привлече вашите вкусови и ќе ве остави да копнеете за повеќе.

Но, тоа не е се! Препуштете се на чистото блаженство во нашиот луксузен спа центар, каде ве чека спокојство и подмладување. Разгалете се со широк спектар на релаксирачки третмани, од масажи до третмани за лице, дизајнирани да го топат стресот и да ве остават да се чувствувате освежени и ревитализирани. Прочитај повеќе.

Локација

Контакт

Тел: 034-330-515
Тел: 070-224-100
Е-маил: contact@lebedovoezero.mk
facebook instagram